10 lutego 2014

W Tym Sęk, że...


...lubię to uczucie, gdy odkrywam coś zupełnie nowego, trochę nieznanego, takiego gmerającego mi lekko w duszy. Tak mniej więcej odczuwam twórczość zespołu W Tym Sęk. Muzyką zajmuję się już 17 rok jako dziennikarz radiowy i muzyczny, ale ta nazwa wpadła mi w oko i ucho po raz pierwszy, choć być może przez ostatnie lata gdzieś mignęła mi tu i tam. Zupełnie przypadkowo trafiła mi do rąk ich płyta "Pogadaj z kimś".

Gdy brakuje tematów,
nie o pogodzie lecz o śnie.
W czasie kiedy powinien trwać
powiedz mu, że sen to świat. 

W muzyce nigdy tematów do rozmów nie brakuje, pomyślałem sobie, że fajnie byłoby coś więcej dowiedzieć się o tym zespole i sprawić, by o nich usłyszało znacznie szersze audytorium. Zdobyłem numer do Ani Kosy, wokalistki zespołu, powitał mnie ciepły i przyjemny głos, z jego właścicielką umówiłem się na krótki telefoniczny wywiad na antenie. Zapraszam do jego wysłuchania


Po więcej informacji odsyłam na stronę zespołu: wtymsek.pl a najbliższe koncertowe spotkanie z zespołem (choć w nieco okrojonym składzie) już 23 lutego w Muflonie (Jelenia Góra - Sobieszów), gdzie o godz. 18.00 rozpocznie się recital Anny Kosy i Marcina Swekleja, zatytułowany "Piosenki na 3, na 4 i na 7". Wstęp bezpłatny. Zapraszam i polecam.

(w rozmowie wykorzystano dwa utwory zespołu W Tym Sęk: "Pogadaj z kimś" oraz "Gdybyś tylko")

fot.A.Gierus

Udostępnij wpis

0 komentarzy do wpisu "W Tym Sęk, że..."

Prześlij komentarz