30 kwietnia 2011

Jan Pospieszalski w Legnicy i Lubinie

Z zadowoleniem informuję, że w najbliższym czasie Jan Pospieszalski odwiedzi Legnicę. Spotkanie połączone z prezentacją filmów odbędzie się w niedzielę, 8 maja 2011 r., o godzinie 17.00 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Centrum Spotkań im. Jana Pawła II.

Podobne spotkanie odbędzie się dwa dni wcześniej w Lubinie. Zaplanowano je na piątek, tj. 6 maja 2011 r., w małej sali kinowej Centrum Kultury Muza w Lubinie, ul. Armii Krajowej 1, na godzinę 19.00. Wstęp na oba spotkania jest wolny.

Ponieważ Jan Pospieszalski jest dziennikarzem skutecznie sekowanym przez mainstream, posłuszny absolutnie jedynie słusznemu Salonowi, to takie spotkanie pozostaje jedyną szansą na to, by spotkać się twarzą w twarz z człowiekiem, który nie bał się publicznie pokazywać prawdy, dla wielu tak niewygodnej, że przypłacił to utratą własnego autorskiego programu w TVP.

Spotkanie to sygnują dwa hasła. Pierwsze: "Tego w TV nie zobaczysz" i drugie: "Jesteśmy w stanie tyle wolności wywalczyć, ile zdołamy jej sobie wyobrazić". Serdecznie zapraszam Wszystkich do uczestnictwa w tym spotkaniu w imieniu Stowarzyszenia Solidarni 2010.

Piotr Cybulski

Udostępnij wpis

0 komentarzy do wpisu "Jan Pospieszalski w Legnicy i Lubinie"

Prześlij komentarz