19 marca 2010

Radosław Sikorski - Nasz PhotoshopDziś światło dzienne ujrzała ulotka Radosława Sikorskiego, co dowodzi tylko tego, że on faktycznie bardzo uwierzył w możliwość zostania głową polskiego państwa. Ulotka jest dla mnie jedną wielką reklamą programu Photoshop, bo każda fotka jest tak wyretuszowana, że słynna grzywka Kurskiego z ulotki przedwyborczej, to jest mały pikuś.

Nie dość, że Radka nie poznałem, to przeglądając dalej ulotkę nagle oniemniałem, bo Anne Applebaum po retuszu wygląda jak Penelope Cruz. Dobrze, że nie ma zdjęć bardziej roznegliżowanych, bo wtedy Eva Longoria wypisz wymaluj.

Jedyna osoba podobna do siebie w tej ulotce, to Hilary Clinton, ale widocznie graficy nie widzieli sensu w tym, by poprawiać jej facjatę.

Oto Radek Sikorski z okładki ulotki:Takiego Radka trudno poznać. To już nie jest Radek, to jest facet podobny do Radka, facet który mógłby być Radkiem, gdyby miał inną twarz, facet który był kiedyś Radkiem, ale go Photoshop odmienił nie do poznania. Dlatego tak mi się skorzył tytuł do tej ulotki:

Radosław Sikorski - Nasz Photoshop

Więcej retuszowanych zdjęć na http://sikorskionline.pl

Proszę nie przeoczyć harcerskiego krawata na okładce.

Czuwaj!!!

Piotr Cybulski

Udostępnij wpis

0 komentarzy do wpisu "Radosław Sikorski - Nasz Photoshop"

Prześlij komentarz